Hotline
+905322065840

Aşılama Fiyatları

Aşılama fiyatları, kullanılan ilaçların kişiden kişiye göre farklılıklar göstermesi nedeniyle çiftler için uygulanan süreye ve kullanılan ilaçların miktarına göre farklılık göstermektedir. Aşılama tedavisi tecrübeli ellerde kolay ve güvenli işlemlerdir. Bu konudaki en doğru ve en net bilgiyi almak için önce doktorunuzu seçip ön muayenenizi olmalı ve daha sonra sorununuza en iyi çözüm önerisini alarak fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Aşılama Fiyatları, Aşılama tedavisi fiyatları kullanılan ilaçların kişiden kişiye göre farklılıklar göstermesi nedeniyle çiftler için uygulanan süreye ve kullanılan ilaçların miktarına göre farklılık göstermektedir. Aşılama tedavisi tecrübeli ellerde kolay ve güvenli işlemlerdir. Bu konudaki en doğru ve en net bilgiyi almak için önce doktorunuzu seçip ön muayenenizi olmalı ve daha sonra sorununuza en iyi çözüm önerisini alarak fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Aşılama Tedavisi

Aşılama tedavisi, anne adayı bireyden alınan yumurtaların döllenme için uygun olması durumunda laboratuvar ortamında kaliteli ve hareketli spermler ile birleştirilip rahmin içine yerleştirilmesi mantığına dayanan infertilite yani kısırlık tedavisidir. Aşılama tedavisi sayesinde yumurta en yüksek konsantrasyon ve kalitede spermler ile buluşturulup döllenmesinden ötürü anne adayı bireyin gebe kalma şansı artmaktadır.

Aşılama tedavisinin öncelikli hedefi, tüplere ulaşan kaliteli sperm mevcudunun arttırılıp anne adayı bireyin gebe kalma şansını yükseltmektedir. Aşılama tedavisi, tüp bebek yönteminden farklıdır; çünkü aşılama tedavisi aracılığıyla spermin kendisi yumurtaya ulaşıp onu döllemektedir.

Baba adayı bireyin sahip olduğu sperm kalitesi ile sperm sayısında önemli bir oranda herhangi bir bozukluğun olmaması, aşılama tedavisini başarıya ulaştırmaktadır. Bununla birlikte, işlemin gerçekleştirilebilmesi için spermin yumurtaya ulaşıp onu döllemesi hususunda anne adayı bireyin tüplerinin en az bir tanesinin açık olması lazımdır.

Aşılama İşleminin Ardından Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Öncelikle, anne adayı birey, aşılama işleminin ardından kesinlikle 15 ila 20 dakika boyunca dinlenmelidir. Aşılama işleminin 12 ila 14 gün sonrasında kanda gebelik testinin (beta-hCG) yapılması lazımdır. Aşılama işlemi yapıldıktan sonra anne adayı birey, doğum yapana değin ağır yük kaldırmayıp ağır iş ve spor benzeri aktivitelerden uzak durmalıdır. Bununla birlikte, işlemin ardından adet (regl) ağrısına benzeyen ağrı, sancı ve az miktarda kanamanın olması muhtemeldir. Aşılama işlemi yapılmasından sonraki süreçte cinsel ilişkide bulunulmakta herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Aşılama Yönteminin İşlem Süresi Ne Kadardır?

Aşılama yöntemi; ağrı yaratmayan, sancısız ve oldukça basit bir şekilde anne ile baba adaylarına uygulanan bir yöntemdir. Aşılama yöntemi, yaklaşık olarak birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir. Aşılama yöntemine dair anne adayı bireyin korkmasına neden olacak herhangi bir problem söz konusu değildir. Yöntemin uygulanmasından sonra anne adayı bireyin 15 ila 20 dakika boyunca dinlenmesi elzemdir. Dinlenme süresinin ardından anne adayı bireyin günlük hayatına dönmesine engel olacak hiçbir sorun bulunmamaktadır.

İSTANBUL / KARTAL

Tema---Nemesis---css_05
İstanbul Genital Estetik Merkezi
Üsküdar Caddesi, Yukarı Mahalle, No: 24, Kartal/ İSTANBUL
Tema---Nemesis---css_08
0532 206 58 40
Tema---Nemesis---css_12
info@istanbulgenitalestetik.com.tr
Asistan Derya Atasoy'dan Bilgi Alabilirsiniz.